Parsable به یک حامی مالی در سطح شرکت کننده The Smart Factory @ Wichita جهت استفاده از Industry 4.0 تبدیل شده است.

یک تجربه همه جانبه در Industry 4.0

The Smart Factory @ Wichita که توسط Deloitte تأسیس شده است، یک تجربه پایدار و همه جانبه Industry 4.0 با مساحت 60000 فوت مربع در پردیس نوآوری دانشگاه ایالتی ویچیتا است.

این مرکز با داشتن یک خط تولید کاملاً عملیاتی و آزمایشگاه‌های آزمایشی برای توسعه و کاوش قابلیت‌های کارخانه هوشمند، گفته می‌شود که «تجسم زنده برتری تولید» است که می‌تواند به تغییر شبکه‌های تولید و عرضه دیجیتال کمک کند.

Parsable Joins The Smart Factory @ Wichita

این تسهیلات بخشی از یک شبکه جهانی به هم پیوسته در حال ظهور از مراکز تجربه است، جایی که کسانی که از آن بازدید می‌کنند می‌توانند از طریق ترکیبی از ابزارهای عملی و مجازی، تحول را تجربه کنند.

به عنوان یک مرکز دیجیتالی، The Smart Factory @ Wichita یک مرکز تولید متصل است که از هوش مصنوعی (AI)، اینترنت اشیا (IoT) و روباتیک برای کمک به شرکت‌ها در تولید محصولات، ایجاد ارزش، باز کردن بینش‌های مبتنی بر داده و خودکار یا حذف فرآیندها استفاده می نماید.

Parsable Joins The Smart Factory @ Wichita

کار با دیلویت

پارسبل با پیوستن به کارخانه هوشمند در Industry 4.0 به عنوان حامی مشارکت‌کننده، با دیلویت همکاری می‌کند تا اجرای کارخانه‌های هوشمند را پیش ببرد و تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا فن‌آوری‌های روز صنعت 4.0 را به سرعت برای هدایت مدل‌های کسب‌وکار جدید و افزایش کیفیت، بهره‌وری و افزایش سرعت اتخاذ کنند. پایداری

Parsable به عنوان بخشی از حمایت مالی خود، از اکوسیستم برای کمک به مشتریان خود برای نوآوری در زنجیره تامین خود، توسعه فناوری های نسل بعدی و بهبود زندگی و تجربیات کارگران خط مقدم استفاده می کند.

“آینده تولید اکوسیستمی است که در آن انسان ها و ماشین ها با هم در هماهنگی عمل می کنند. لارنس ویتل، مدیر عامل پارسبل، گفت: این شامل داشتن کارگران متصل است که می توانند به ابزارها و داده های دیجیتال مدرنی که برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارند دسترسی داشته باشند تا بهره وری و ایمنی آنها و همچنین کیفیت و پایداری کار را بهبود بخشد.

روش‌های قدیمی کار، مانند تکیه بر دستورالعمل‌های کاغذی یا استفاده از فناوری که به هفته‌ها آموزش و بازآموزی نیاز دارد، به سادگی جایی در یک کارخانه چابک و نسل بعدی نخواهد داشت. نیروی کار صنعتی امروزی نیازمند و مستحق بیشتر است و کارخانه هوشمند ویترین عالی برای برجسته کردن این ضرورت جدید است.

Stephen Laaper، مدیر Deloitte Consulting LLP گفت: «در محیط تولید امروزی، بر اساس Industry 4.0 ضروری است که انسان‌ها و ماشین‌ها به‌طور یکپارچه با هم کار کنند تا عملکرد و ایمنی را بهینه کنند تا بتوانند در زمان واقعی تصمیم‌گیری کنند که نیروی کار یکپارچه‌تری ایجاد کند.

Parsable ابزارهای همکاری تعاملی را به ارمغان می‌آورد که تولیدکنندگان برای واکنش سریع و مؤثر به هرگونه اختلال در خط تولید نیاز دارند و ما از آنها به عنوان حامی شرکت Smart Factory @ Wichita استقبال می‌کنیم تا این چشم‌انداز را برای کارخانه نسل بعدی زنده کنیم.»

منبع: https://manufacturingdigital.com